Koncepce projektu nízkoenergetických domů

 

Tento nový projekt nízkoenergetických rodinných domů developera Smarthouse Invest, s.r.o., navazuje na řadu velmi oblíbených rodinných domků navržených architektonickým ateliérem PROARCH, s. r. o., které se postavily v Líbeznicích v nedávné době.

Nízkoenergetické rodinné domy Na Zvonici, Líbeznice u Prahy

 

Developer se rozhodl vyjít vstříc stále častějším požadavkům klientů na úspory energií. Výborných tepelně izolačních vlastností dosáhl zejména těmito opatřeními:

  • zateplením zdiva kontaktní izolací, celkový součinitel prostupu tepla U = 0,22 W(m²K)

  • trojskly v šestikomorových oknech se součinitelem prostupu tepla Ug = 0,65 W(m²K)

  • zdrojem tepla jsou plynové kondenzační kotle nejlepších světových výrobců (Viessmann, Geminox) o účinnosti 98 % a normovým stupněm využití HNN = 106 %.

    Za vytápění utratíte pouze 550 Kč/měs. (u domu typu A4).

 

Domy jsou stavěny ve vysokém standardu. Veškeré zdivo včetně příček (!!!) je z Porothermu (nikoli ze sádrokartonu), ve všech obytných místnostech je plovoucí podlaha.
Detailní rozpis standardů je zde.

 

Řadové domy typu A1 a A2

Větší domy A1A2 se nabízejí ve 4 variantách:

Nízkoenergetické rodinné domy Na Zvonici, Líbeznice u Prahy
  • Varianta A - 4+kk - má velký obývací pokoj a oddělitelný kuchyňský kout s oknem, na půdě je možno vybudovat velký úložný prostor (až 48 m²)
  • Varianta B - 5+kk - kuchyňská linka se přesune do obývacího pokoje a vznikne tak obývací pokoj s otevřenou kuchyní, kuchyňský kout s oknem se změní na pracovnu, na půdě je možno vybudovat velký úložný prostor (až 48 m²)
  • Varianta C - 5+kk - je totožná s variantou A, ale navíc je ve 3. NP vybudováno obytné podkroví o 48 m²
  • Varianta D - 6+kk - je totožná s variantou B, ale navíc je ve 3. NP vybudováno obytné podkroví o 48 m²

 

Všechny domy A1A2 mají balkon, přímý vstup z obývacího pokoje na terasu a zahradu a kryté parkovací stání. Dům A1 je středový, dům A2 je krajní, s větší zahradou.

 

Řadové domy typu A4

Tyto menší středové rodinné domy se nabízejí pouze v jedné variantě 4+kk s možností vybudovat na půdě úložný prostor. Stejně jako u A1A2 se z obývacího pokoje přímo vychází na terasu a zahradu. K domu patří parkovací stání na vlastním pozemku před domem.

Poloha na mapě

 

Poloha na mapě

Líbeznice, Na Zvonici: 50°11'23.212"N, 14°30'3.036"E

Rozmístění parcel

 

Rozmístění parcel


Podrobnější informace Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 221 666 666 nebo na e-mailové adrese na-zvonici@gavlas.cz.

 
[logo] GAVLAS - aukční a realitní agentura
 GAVLAS – aukční a realitní agentura, Politických vězňů 21, 110 00 Praha 1, tel.: 221 666 666,  praha@gavlas.cz