Rychlé vyhledávání
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Aktuální nabídka » Chalupa na Kokořínsku, okr. Mělník

Chalupa na Kokořínsku, okr. Mělník, Ev.č.: 223382

Kanina_dron_foto_final-6
Kanina_foto_final-6
Kanina_foto_final-13
Kanina_foto_final-5
Kanina_foto_final-4
Kanina_foto_final
Kanina_foto_final-2

Kontaktujte makléře

Ing. Zdeněk Břeh
+420 777 721 509
[email protected]
logoGAVLAS aukce a dražby
Politických vězňů 1272/21
Praha - Nové Město
+420 221 666 666
[email protected]
Cenaprodáno
vyvolávací cena v internetové aukci, + provize RK, včetně právního servisu
FormaAukce/dražba
OdkazVíce informací ZDE
KategorieChalupa
LokalitaKanina 45
OkresMělník
Velikost1 pokoj
Plocha užitná60 m²
Plocha podlahová60 m²
Plocha pozemku412 m²
Plocha zastavěná133 m²
Plocha zahrady279 m²
Užitná plocha přízemí60 m²
Plocha dílen25 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodáno v aukci, rezervace.

Chalupa se se nachází v obci Kanina při silnici spojující Kokořínský důl se silnicí č. 273 (Mělník a Doksy). v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko – Máchův kraj

Jedná se o samostatně stojící přízemní nepodsklepený vesnický dům postavený na počátku minulého století, s dispozičním řešením obytná kuchyň, pokoj, předsíň, koupelna, WC (celkem cca 60 m2), stodola, dílna, sklípky a volným půdním prostorem. Konstrukce domu je zděná, obytná část přízemí je z nepálených cihel o tloušťce zdí cca 60 cm, hospodářská část je vyzděna z pískovce. Střecha budovy je sedlová s krytinou z pálených tašek, střecha hospodářského křídla má nové krovy opatřené hydroizolací a krytinou Cembrit, nadzemní sklípky jsou kryty betonovými taškami.

Okna domu jsou tradiční dvojitá s jednoduchým zasklením, s vnějšími křídly ven otvíranými. Dveře dřevěné a voštinové. Topení kamny Petra a přímotopem. Dům je napojen na elektřinu (3 fáze, měděné vedení do koupelny a kuchyně), vodovod a dešťovou kanalizaci. Odpadní vody jsou svedeny do nové betonové nepropustné jímky 4,5 m3. Přístup je po místní zpevněné komunikaci.

Objekt je vhodný jak k rekreaci, tak k celoročnímu bydlení. Podkroví domu lze upravit na obytné. Zahrada je malá, upravená, rekreační, s místem na malý bazén. Pozemek má celkovou výměru 412 m2.

Lokalita je klidná, přesto dobře dostupná. Vzdálenost od exitu 18 dálnice D8 je 30 km, celkem 44 min jízdy od hranic Prahy. Zastávka autobusu se nachází cca 300 m od domu, zastávka vlaku Kanina na trati Mělník-Mšeno je 1,3 km od domu.

Kokořínsko je lesnatý kraj, plný skalních útvarů, roklí a romantických zákoutí, protkaný množstvím turistických a cyklistických stezek. Svým návštěvníkům může nabídnout nedotčenou přírodu, několik hradů (Kokořín, Bezděz, Houska) zámků aj. Obec Kanina získala v roce 1997 zlatou stuhu v soutěži Vesnice roku 1997. Výborná je poloha obce na příjezdové silnici do Kokořínského dolu a na prohlídku hradu Kokořína. Ve vesnici se nachází 2 restaurace, Internátní a Praktická škola a několik objektů lidové architektury - nemovitých kulturních památek. V nedalekém Mšeně se nachází občanská vybavenost - úřad, pošta, obchody, školka, škola, kostel, krásné náměstí, několik restaurací, benzinová pumpa, cukrárna, nově zrekonstruované prvorepublikové městské lázně a koupaliště ve stylu Art Deco.

PENB nebyl pořízen, protože stavba je postavena před rokem 1947.