Rychlé vyhledávání
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Aktuální nabídka » Roubenka (134 m2) v Podkrkonoší, ve Lhotě u Trutnova

Roubenka (134 m2) v Podkrkonoší, ve Lhotě u Trutnova, Ev.č.: P11021

20210718_152204
Roubenka_dron_foto_final-7
Roubenka_foto_final-10
Roubenka_exterier_foto_final-8
20210718_152236
Roubenka_exterier_modrá obloha_foto_final-6

Kontaktujte makléře

Ing. Kristina Hübner Gavlasová
+420 777 092 890
+420 221 666 666
[email protected]
logoGAVLAS Praha
Politických vězňů 1272/21
Praha - Nové Město
+420 221 666 666
[email protected]
Cenaprodáno
FormaProdej
KategorieChalupa
LokalitaTrutnov - Lhota
OkresTrutnov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná134 m²
Plocha pozemku708 m²
Plocha zahrady624 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Roubenka (134 m2) v Podkrkonoší, ve Lhotě u Trutnova

Prodej proběhne formou elektronické aukce, pro více informací prosím vyplňte poptávkový formulář pod inzerátem a já vám zašlu více informací, včetně informací o prohlídkách.

Připravili jsme pro vás 3D virtuální prohlídku, při které si roubenku prohlédnete jako byste byli na místě. Na vyžádání vám zašleme odkaz.

Roubenka (134 m2) se nachází v malebném údolí jen 5 km od Trutnova v klidné slepé ulici. Romantická roubenka leží na upravené svažité zahrádce, která je lemovaná přírodním potůčkem s výhledem do zeleně. Již na první pohled si roubenku zamilujete, a to jste ještě nebyli uvnitř. Když otevřete dveře a vstoupíte do světnice vybavené krásným malovaným nábytkem a kachlovými kamny máte pocit, že jste se ocitli v pohádce.

Roubenka se skládá z prostorné světnice s kachlovými kamny a původním malovaným nábytkem. V přízemí se dále nachází menší ložnice, předsíň a WC se suchým záchodem. Po dřevěných schůdkách se vyleze do podkroví, kde je prostorný pokoj a druhá část slouží jako půda. Z předsíně po schodech dolů se jde do dílny a vyjde na zahradu. Chaloupka je částečně podsklepená.

Na konci zahrady je postavena chatka se dvěma postelemi, která je ideální pro případné přespání návštěv. Roubenka je napojena na elektřinu, vytápění zajištěno přímotopy a kachlovými kamny. Voda je z vlastní studny (3 m). Místní vodovod vede přímo před roubenkou. Odpad je do jímky.

Krásné okolí roubenky svádí k procházkám, turistice či houbaření a vzhledem k množství cyklostezek i k výletům na kole. Pro nadšence horských kol je možné naskočit na síť single trailů (Trutnov trails). Vyznavači zimních sportů mohou využít běžkařské tratě nebo Skiareál Petříkovice, který je vzdálený 5 km.
Právě umístění roubenky je jedinečné. Nachází se v překrásné přírodě, přitom jste za 10 minut v Trutnově (Lidl), 20 minut v Adršpašských skalách, do Krkonošského národního parku na Stezku korunami stromů dojedete za 30 minut, stejně tak do Pece pod Sněžkou nebo do zoologické zahrady ve Dvoře Králové.
Roubenka se nachází 4 km od budoucí dálnice D11.