Rychlé vyhledávání
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Aktuální nabídka » Krásný světlý byt 3+1 (117 m2) se dvěma garážovými místy, v projektu Lochkov Lofts, Praha 5 - Lochkov

Krásný světlý byt 3+1 (117 m2) se dvěma garážovými místy, v projektu Lochkov Lofts, Praha 5 - Lochkov, Ev.č.: 60351a

U sladovny_final_-3
U sladovny_final_-6
pudorys
U sladovny_final_-7
U sladovny_final_-9
U sladovny_final_-2

Kontaktujte makléře

Ing. Kristina Hübner Gavlasová
+420 777 092 890
+420 221 666 666
[email protected]
logoGAVLAS Praha
Politických vězňů 1272/21
Praha - Nové Město
+420 221 666 666
[email protected]
Cenaprodáno
FormaProdej
KategorieByty 3+1
LokalitaU sladovny 196, Praha - Lochkov
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná117 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
C (94 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Krásný světlý byt 3+1 (117 m2) se dvěma garážovými místy, v projektu Lochkov Lofts, Praha 5 - Lochkov

Byt se nachází v uzavřené, rodinné rezidenci Lochkov Lofts v klidné části Prahy 5. Bytový komplex byl vybudován v místě původního pivovaru a jsou zde krásně skloubeny moderní prvky s originální architekturou, které dominují 2 pivovarské věže s historickými komíny. Celý areál je uzavřený s vnitřním nádvořím se zelení a svým obyvatelům tak zajišťuje dostatek soukromí, bezpečí a klidu. Hned před areálem je park, tenisové kurty, fotbalové a workoutové hřiště. Pro rodiny s dětmi slouží uzavřené dětské hřiště a školka za domem.

Krásný prostorný byt 3+1 (117 m2) s velkorysým obývacím pokojem (48 m2), velkou šatnou, dvěma toaletami a dvěma dalšími pokoji se nachází ve 2. NP. K bytu náleží 2 garážová stání v podzemních garážích.

Byt je chytře uzpůsoben na veřejnou a soukromou část. Bezpečnostními dveřmi se vchází do veřejné části, tj. chodby, prostorné šatny, samostatného WC, ale hlavně do krásného, velkého obývacího pokoje (48 m2), který má téměř po celé délce francouzská okna, která zajišťují krásné prosvětlení. Obývací pokoj je rozdělen na pracovní kout s nábytkem zhotoveným na míru, odpočinkovou část a jídelnu. Na jídelnu plynule navazuje prostorná kuchyň (13 m2) s kompletním vybavením na míru. Z obývacího pokoje vede chodba do soukromé části, tj. do ložnice s šatnou (15 m2), dětského pokoje (17 m2) a do koupelny s WC. Koupelna je vybavena jak vanou, tak sprchovým koutem.

V celém bytě jsou dřevěné podlahy, v koupelně a na WC velkoformátová dlažba. Centrální dálkové vytápění.

Bydlení v Lochkov Lofts nabízí pobyt v klidu, v přírodě, přitom pouhých 13 km od centra města. Nově vybudovanou stezkou je možné příjemnou procházkou dojít do Slivence, do kterého se plánuje prodloužení tramvajové trati z Barrandova. Autobusová zastávka se nachází 5 minut pěšky. V blízkosti Radotínsko-chuchelský háj, přírodní rezervace Slavičí údolí či je možné na výlet na Radotínské Skály.