Rychlé vyhledávání
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Aktuální nabídka » Prodej podílu 1/2, Pozemky pro bydlení, 5395 m² - Třinec - Oldřichovice

Prodej podílu 1/2, Pozemky pro bydlení, 5395 - Třinec - Oldřichovice, Ev.č.: P11123a opak

1 katastrální ORTO mapa
2 KS ORTO2 ohraničení pozemků
označení v mapě
foto šipka
3 pozemek
4 pozemek
5 pozemek

Kontaktujte makléře

Věra Svídová
+420 774 040 702
[email protected]
logoGAVLAS aukce a dražby
Politických vězňů 1272/21
Praha - Nové Město
+420 221 666 666
[email protected]
Cenaprodáno
nejnižší podání, včetně DPH, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
FormaAukce/dražba
OdkazVíce informací ZDE
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOldřichovice 213, Třinec
OkresFrýdek-Místek
Typ nabídkyProdej podílu
Podíl1/2
Počet vlastníků3
Plocha pozemku5.395 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodej spoluvlastnického podílu ve výši ½ pozemků o výměře 5395m2 a rodinného domu v obci Třinec Oldřichovice, okres Frýdek – Místek. Soubor pozemků tvoří jednotný celek.

Pozemek s rodinným domem se nachází na okraji města Třinec ve směru na Frýdek – Místek v podhůří Těšínských Beskyd a je přístupný z místní veřejné komunikace. Okolní zástavbu tvoří převážně rezidenční bydlení.
Statutární město Třinec se nachází v okrese Frýdek – Místek v Moravskoslezském kraji. Ve městě funguje městská hromadná doprava ( autobusy )a nachází se zde kompletní infrastruktura obchodů a služeb.

Rodinný dům je celý podsklepený a má dvě nadzemní podlaží. Nosná konstrukce je zděná, střecha plochá pravděpodobně s živičnou krytinou. Fasáda je nezateplená s břizolitoovu omítkou. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky jsou hladké vápenné a obklady keramické. Vnitřní vybavení je převážně v původním technickém stavu. Vybavení jednotlivých konstrukcí je standardní. Okna jsou dřevěná špaletová, vnitřní dveře jsou dřevěné plné a částečně prosklené. Technický stav jednotlivých konstrukcí je průměrný s vysokým stupněm technického a morálního opotřebení.
Blízkosti rodinného domu stojí stavba, na pozemku parc.č. St. 1158 - jedná se o objekt zděné konstrukce, který se nachází za rodinným domem. Objekt je nepodsklepený s jedním nadzemním podlažím. V objektu se nachází garáž a dílna. Nosná konstrukce je zděná, fasáda je břizolitová. Krov je dřevěný pultový, střešní krytina je pravděpodobně plechová. Vnitřní omítky jsou hladké vápenné. Podlaha je betonová. Vrata jsou dvoukřídlová kovová, okna jsou jednoduchá. Zastavěná plocha domu činí 101m2.

Pozemky s rodinným domem jsou přístupné z veřejné zpěvněné komunikace přes parcelu č. 1094/1 ve vlastnictví města Třinec.
Nemovitost je napojena na veřejný vodovod a elektrickou energii. Odkanalizovaní RD vede do žumpy nebo septiku. Možnost napojení na plyn.

Celková výměra pozemků činí 5395m2 a tvoří jednotný celek. Pozemky jsou oploceny.
Zastavěná plocha domu činí 101m2.

Prodej proběhne formou elektronické dobrovolné dražby zde https://www.elektronickedrazby.cz/view/1086