Rychlé vyhledávání
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Aktuální nabídka » Podíl o velikosti id. ½ na stavebním pozemku, 1.003 m2, obec Vřesovice, okres Hodonín

Podíl o velikosti id. ½ na stavebním pozemku, 1.003 m2, obec Vřesovice, okres Hodonín, Ev.č.: 60315

1
2
3
4
5
6
7

Kontaktujte makléře

Ing. Ondřej Gavlas
+420 777 744 991
[email protected]
logoGAVLAS Brno
Česká 169/17
Brno - Brno-město
+420 517 070 005
[email protected]
Cenaprodáno
Vyvolávací cena v aukci, včetně provize
FormaAukce/dražba
OdkazVíce informací ZDE
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVřesovice
OkresHodonín
Plocha pozemku1.003 m²
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Podíl o velikosti id. ½ na stavebním pozemku, 1.003 m2, obec Vřesovice, okres Hodonín

Pozemek se nachází v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od objektu je zeleň v podobě lesů a luk. V místě je zastávka autobusových spojů a je k němu bezproblémový přístup.

Sítě: Elektřina. Plyn – STL při severní části pozemku. Vodovod je zaveden a je zprávě Vak Hodonín, přípojku si řeší každý sám. Kanalizace je dešťová ve vlastnictví obce Vřesovice, přípojku si řeší každý sám.

Dle územního plánu je určen v ploše BI – bydlení individuální v rodinných domech. Jedná se o bydlení v rodinných domech obklopených soukromou zelení. Do ploch lze zahrnout pozemky souvisejícího občanského vybavení s výjimkou pozemků pro budovy obchodního prodeje o výměře větší než 1000 m2. Součástí plochy mohou být pozemky dalších staveb a zařízení, které nesnižují kvalitu prostředí a pohodu bydlení ve vymezené ploše. Tyto stavby a zařízení musí být v územní menšině vzhledem k plochám bydlení. V plochách individuálního bydlení existuje možnost chovu drobného hospodářského zvířectva a samozásobitelského pěstování zemědělských produktů. Tato doplňková funkce nesmí negativně ovlivňovat ostatní obyvatele. Bydlení je dále možno integrovat s podnikáním s drobnou řemeslnou výrobou – nevýrobními službami s odpovídajícím skladovým zázemím bez negativního vlivu na životní a obytné prostředí. Výška zástavby nepřekračuje 3 nadzemní podlaží včetně využitelného podkroví.
Územní studie v této lokalitě není zpracována.

Pozemek je dotčen věcným břemenem zřizování a provozování vedení (u hranice jižní části pozemku vede elektrické vedení), znalcem oceněná cena tohoto věcného břemene činí 10.000 Kč na celý pozemek (tedy 5.000 Kč na id ½ PZ).

Pozemek je prodáván formou aukce.

Aukce se koná v termínu: od 22.3.2022 v 10:00 hod. do 24.3.2022 v 15:00 hod.

Předmět prodeje: podíl o velikosti id ½ na pozemku parc. č. 1103, katastrální území Vřesovice, obec Vřesovice včetně všech součástí a příslušenství.