Rychlé vyhledávání
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Aktuální nabídka » Prodej areálu v Terezíně v okrese Litomeřice s halou, čerpací stanicí, samoobslužnou myčkou a developerkými pozemky.

Prodej areálu v Terezíně v okrese Litomeřice s halou, čerpací stanicí, samoobslužnou myčkou a developerkými pozemky., Ev.č.: 60493

9
Parcela 1
cuzk
Objekty
hala
benzinka

Kontaktujte makléře

Ing. Michael GottvaldIng. Michael Gottvald
+420 776 118 336
[email protected]
logoGAVLAS Brno
Česká 169/17
Brno - Brno-město
+420 517 070 005
[email protected]
Cena28 700 000 Kč
FormaProdej
KategorieSklady
LokalitaTerezín
OkresLitoměřice
Užitná plocha4.354 m²
Plocha pozemku42.287 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodej areálu v Terezíně v okrese Litoměřice s halou, čerpací stanicí, samoobslužnou myčkou a developerkými pozemky.

Nabízíme k prodeji multifunkční komplex na hranici obcí Terezín a Bohušovice nad Ohří v Ústeckém kraji. Tento komplex zahrnuje původní výrobní halu, která byla později upravena na autosalon a autoservis, čerpací stanici, samoobslužné myčky a rozlehlé pozemky o celkové rozloze 42 287 m2. Podle územního plánu jsou tyto pozemky určeny k výstavbě v oblasti V1 s možností využití pro výrobu a skladování.

Komplex je plně napojen na veškeré inženýrské sítě, včetně elektřiny, plynu, vodovodu a kanalizace. Nabízí také dostatečné parkovací možnosti na vlastních pozemcích a snadný přístup po zpevněné obecní silnici.

Hlavní výhody:
- Skvělá dostupnost k dálnici D8 a do Prahy
- Rozsáhlé pozemky s potenciálem pro další využití
- Vlastní parkovací plochy

Minimální cena: 28 700 000 Kč
Odhadní cena: 41 000 000 Kč

Tento prodej probíhá v rámci insolvenčního řízení společnosti RAF STAVBY, s.r.o.

Prodej proběhne formou výběrového řízení - pro více informací kontaktujte makléře, který Vám rád poskytne bližší informace nebo domluví prohlídku.