Rychlé vyhledávání
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Aktuální nabídka » KOMERČNÍ AREÁL s bytem u hlavního tahu do Špindlerova Mlýna

KOMERČNÍ AREÁL s bytem u hlavního tahu do Špindlerova Mlýna, Ev.č.: 2023 Studenec

1 - kopie
3
Bez názvu
2
1
4

Kontaktujte makléře

Emílie Švanová, Dis.
+420 777 721 518
[email protected]
logoGAVLAS Praha
Politických vězňů 1272/21
Praha - Nové Město
+420 221 666 666
[email protected]
Cena11 800 000 Kč
orientační
FormaProdej
OdkazVíce informací ZDE
KategorieVýroba
LokalitaStudenec 306
OkresSemily
Plocha užitná1.200 m²
Plocha pozemku3.149 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Popis

KOMERČNÍ AREÁL s bytem u hlavního tahu do Špindlerova Mlýna

V rámci zpeněžení v insolvenčním řízení nabízíme prodej uceleného areálu na pozemcích o rozloze 3 149 m2 v obci Studenec (okr. Semily) přímo u frekventovaného hlavního silničního tahu do západních Krkonoš.
Areál disponuje dostatečnou zpevněnou parkovací plochou pro zákazníky a zásobování. Oplocený areál sestává z provozního objektu se zázemím a multifunkční stavby původní prodejny, výrobních prostor a bytu 4+1.
Areál disponuje vlastní velkokapacitní mechanicko – biologickou ČOV, kolaudovanou v roce 2005 v souladu s normou ČSN 75 64 01 „Čistírny odpadních vod pro více jak 500 ekvivalentních obyvatel (EO)“
Původně byl areál využíván pro provoz řeznictví a jatek. Součástí prodeje je i movité a technologické vybavení z let 2002-2016 (pořizovací ceny celkem cca 14,6 mil.)
Areál se nachází v obci Studenec v Podkrkonoší mezi městy Nová Paka, Jilemnice a Vrchlabí u hlavního silničního tahu do západních Krkonoš. Zastávka BUS vzdálena 110 m. Linky Praha – Špindlerův Mlýn, Hradec Králové – Vrchlabí a další. Vlakové nádraží je vzdáleno cca 3 km.

Dle ÚP je areál definován jako plochy bydlení s přípustným využitím realizace objektů občanského vybavení včetně ubytování a stravování.
Z místa je výborná dostupnost horských středisek (Ski areál Vrchlabí – Kněžický vrch cca 10 km, Ski areály Špindlerův Mlýn cca 25 km). Ve Studenci běžecké lyžařské tratě, cyklotrasy.

Budova jatek kolaudována v roce 2002. Dispozice: 1. NP - kafilérní box, stáj, omračovací past, elevator, vykrvovací žlab, plošina, pařící vana, vepř. porážka, hovězí porážka, manipulační chodba, střevárna, 5x chladírna, sklady, bourárny, mytí provozního zařízení, sociální zázemí a další příslušenství, manipulační prostor, expediční chladírny, expedice, kancelář. Částečné 2. NP: zázemí pro zaměstnance, šatny, prostory pro veterináře, technická místnost, sušárna, laboratoř, bourárna, hygienická smyčka, denní místnost pro jatky, čistý vstup a výstup pro zaměstnance z budovy. Vytápění pomocí rekuperace (z chladírenských zařízení), popř. v zázemí přímotopy, ohřev TUV el. boilery. Pro provoz odštětinovače byla využívána podzemní velkokapacitní nádrž na Propan- Butan. Plocha 479,37 m2.

Multifunkční budova – PRODEJNA, ADMINISTRACE, VÝROBA, BYT
objekt o 1 PP a 2 NP se skládá ze dvou částí, které jsou stavebně propojené. K původnímu objektu ze začátku minulého století byl po roce 2003 přistavěn druhý nepodsklepený objekt, ve kterém se nachází v přízemí prodejna (přistavěna 2008) a v podkroví kanceláře a zázemí pro zaměstnance, prádelna, sklady, přípravna masa, 2. část objektu: výrobní prostory, byt 4+1.
Vytápění v objektu centrální kotlem na tuhá paliva, ohřev TUV boilery. Plocha 714 m2.
Součástí prodeje je i movité a technologické vybavení z let 2002-2016 (pořizovací ceny celkem cca 14,6 mil.)
Pozemky ve funkčním celku 3 149 m2. Prohlídku 3D naleznete na našich webových stránkách. Lze zaslat emailem 3D scan každého objektu samostatně.